Jõulud 2023: Millised on Eesti populaarseimad kingitused?

Jõulud 2023 on tulekul ja see on aeg, mil pered kogunevad kokku, et tähistada jõulupühi. Jõulud on aeg, mil inimesed kingivad üksteisele kingitusi, söövad head toitu ja naudivad talvist põnevust. See on aeg, mil paljud inimesed ootavad pikisilmi, eriti lapsed, kes ootavad jõuluvana tulekut.

Jõulud 2023
Jõulud 2023

Jõulud Pariisis on üks populaarsemaid sihtkohti jõulude tähistamiseks. Pariis on tuntud oma ilusate jõuluturgude, uhkete kaunistuste ja erilise jõulutunnetuse poolest. Jõulude ajal on Pariis kaunistatud tuhandete tuledega, mis annavad linnale erilise võlu. Kui soovite jõule tähistada välismaal, siis Pariis on kindlasti üks parimaid valikuid.

Jõulude ajakava on tavaliselt täidetud paljude pühadega. Detsembrikuus on mitmeid riigipühi, nagu iseseisvuspäev ja jõulud, mis tähendab, et paljud inimesed saavad nautida pikemat puhkust. Jõululaupäev ja esimene jõulupüha on kaks kõige tähtsamat päeva jõulude ajal, kui pered kogunevad kokku, et tähistada jõulupühi.

Jõulud 2023: Peamised faktid

 • Jõulud on periood, kus pered kogunevad kokku, et tähistada jõulupühi.
 • Pariis on üks populaarsemaid sihtkohti jõulude tähistamiseks.
 • Jõulude ajakava on täis mitmeid riigipühi, mis annab inimestele võimaluse nautida pikemat puhkust.

Jõulud 2023 Pariisis

Jõulud 2023 Pariisis
Jõulud 2023 Pariisis

Jõulud Pariisis on alati midagi erilist. 2023. aastal on Pariisis palju erinevaid võimalusi, kuidas jõule tähistada. Üks võimalus on külastada Disneylandi Seiklust, mis on üks populaarsemaid jõulude ajal külastatavaid kohti Pariisis. Disneylandi Seiklus pakub erinevaid jõuluteemalisi atraktsioone ja üritusi, sealhulgas jõuluvana kohtumisi ja jõuluparaade.

Teine võimalus on külastada Parc Astérixi Atraktsioone, mis on suurepärane koht nii lastele kui ka täiskasvanutele. Parc Astérix pakub erinevaid atraktsioone, sealhulgas jõuluteemalisi atraktsioone ja üritusi.

Jardin d’Acclimatationi Lõbustuspark on veel üks koht, kus saab jõule tähistada. See on suurepärane koht lastele, kus on erinevaid atraktsioone ja tegevusi. Jardin d’Acclimatation pakub ka jõuluteemalisi atraktsioone ja üritusi.

Pariisis on palju erinevaid lõbustusparke ja atraktsioone, mis pakuvad jõuluteemalisi üritusi ja atraktsioone. Kui otsid midagi muud kui lõbustusparki, siis võid külastada jõuluturge, kus saab leida erinevaid kingitusi ja jõuluteemalisi kaunistusi.

Kokkuvõttes on Pariisis palju erinevaid kohti, kus saab jõule tähistada. Olgu see siis lõbustuspark, jõuluturg või midagi muud, Pariis pakub kindlasti midagi igale maitsele.

Disneylandi seiklus

Disneylandi on üks populaarsemaid kohti Pariisis, kus saab jõule tähistada. Disneylandi Seiklus pakub erinevaid jõuluteemalisi atraktsioone ja üritusi, sealhulgas jõuluvana kohtumisi ja jõuluparaade.

Parc Astérix Atraktsioonid

Parc Astérix on suurepärane koht nii lastele kui ka täiskasvanutele. Parc Astérix pakub erinevaid atraktsioone, sealhulgas jõuluteemalisi atraktsioone ja üritusi.

Jardin d’Acclimatationi Lõbustuspark

Jardin d’Acclimatation on suurepärane koht lastele, kus on erinevaid atraktsioone ja tegevusi. Jardin d’Acclimatation pakub ka jõuluteemalisi atraktsioone ja üritusi.

Talvise Põnevuse Periood

Jõulud 2023 on täis talvist põnevust, kus saab nautida erinevaid tegevusi, mis sobivad kogu perele. Siin on mõned populaarsed tegevused, mis aitavad talvist põnevust tunda.

Futuroscope’i Avastus

Futuroscope on teemapark Prantsusmaal, mis on täis erinevaid atraktsioone ja tegevusi, mis sobivad kogu perele. Talvel on see park eriti ilus, sest kõik atraktsioonid on kaunistatud jõuluteemaliste kaunistustega. Külastajad saavad nautida erinevaid tegevusi, sealhulgas 3D-kino, simulaatoreid ja palju muud.

Valgusfestivali Maagia

Valgusfestival on üks populaarsemaid talviseid üritusi, mis toimub üle kogu maailma. See on ilus vaatepilt, kus kogu linn on kaunistatud erinevate valgustega. Jõulud 2023 on ideaalne aeg külastada valgusfestivali, kus saab nautida erinevaid valgusinstallatsioone ja ilutulestikke.

Jääväljaku Vanus

Jääväljak on koht, kus saab nautida erinevaid talviseid tegevusi, sealhulgas uisutamist, kelgutamist ja palju muud. Jõulud 2023 on ideaalne aeg külastada jääväljakut, kus saab nautida erinevaid talviseid tegevusi koos pere ja sõpradega.

Kokkuvõttes, jõulud 2023 on täis talvist põnevust, kus saab nautida erinevaid tegevusi, mis sobivad kogu perele. Futuroscope’i avastus, valgusfestivali maagia ja jääväljaku vanus on vaid mõned populaarsed tegevused, mis aitavad talvist põnevust tunda.

Jõulud 2023: Ajakava

Kuupäevad

Jõuluperiood algab tavaliselt esimesest advendist. Esimene advent või 1. detsember on üldiselt esimene päev, millal hakkavad päkapikud käima.

Jõulud on rahvusvaheline püha, mida tähistatakse 24. detsembril. Eestis on see riigipüha, mis tähendab, et enamik ettevõtteid ja asutusi on suletud. Kuid mõned poed võivad olla avatud, eriti suuremates linnades. Jõulupühade ajal on paljud inimesed puhkusel ja veedavad aega pere ja sõpradega.

Jõululaupäev on 24. detsember ja see on samuti riigipüha. Paljud inimesed tähistavad seda päeva jõulueelse õhtusöögiga ja kingituste jagamisega. Mõned ettevõtted võivad olla avatud jõululaupäeval, kuid enamik suletakse varakult.

Teine jõulupüha on 26. detsember ja see on samuti riigipüha. Paljud inimesed veedavad selle päeva pere ja sõpradega, lõõgastudes ja nautides jõulurahu.

Laternafestivali Periood

Laternafestival on traditsiooniline üritus, mis toimub jõulude ajal. See toimub Tallinna vanalinnas ja sel ajal on vanalinn kaunistatud tuhandete valgustatud jõulutulede ja laternatega. Festivali ajal on avatud ka paljud kauplused ja restoranid.

Laternafestivali periood algab tavaliselt novembri lõpus ja kestab kuni jaanuari alguseni. Festivali ajal toimub palju erinevaid üritusi, sealhulgas kontserte, tantsuetendusi ja jõululaatasid.

Kokkuvõttes on jõulud Eestis aeg, mil paljud inimesed naasevad koju ja veedavad aega pere ja sõpradega. Kuigi enamik ettevõtteid ja asutusi on suletud, on siiski palju võimalusi nautida pühadeaega. Laternafestival on üks populaarsemaid üritusi jõulude ajal ja seda tasub kindlasti külastada.

Holi Tähistamine

Holi on üks suuremaid hinduistlike festivale, mida tähistatakse Indias pärast Diwali festivali. Holi tähistatakse Falguni kuul täiskuu päeval kuukalendri järgi. Falgun tähendab ka kevadet, seetõttu nimetatakse seda ka kevadfestivaliks.

Holi tähistamise ajal on traditsiooniks värvida end ja teisi inimesi värvipulbriga ning veega. See sümboliseerib tõrjumist kurjusest ning uue alguse ja harmoonia saabumist. Holi tähistamise ajal on ka tavaks süüa spetsiaalseid holi toite ja jooke.

Holi tähistamise traditsioonid erinevad eri piirkondades Indias, kuid üldiselt on see rõõmus ja elav festival, kus inimesed tantsivad ja laulavad traditsioonilisi laule. Holi tähistamise ajal on ka tavaks jagada kingitusi ja head tahet.

Kuna Holi tähistamine on seotud kevade saabumisega, on see ka seotud looduse ärkamisega uueks eluringiks. Holi tähistamise ajal on tavaks istutada uusi taimi ja lillepeenraid, et tähistada uue elu algust.

Kokkuvõttes on Holi tähistamine oluline hinduistlik festival, mis tähistab uue alguse ja harmoonia saabumist. See on rõõmus ja elav festival, mis toob inimesed kokku ning sümboliseerib kevade saabumist ja uue eluringi algust.

Jõulud 2023: Sagedased küsimused

Millal on jaanilaupäev 2023?

Jaanilaupäev langeb 23. juunile, mis on reede.

Millal on Eesti riigipühad 2023?

Eesti riigipühad 2023. aastal on järgmised:

  1. jaanuar – uusaasta
  1. veebruar – iseseisvuspäev
  1. aprill – suur reede
  1. aprill – ülestõusmispühade 1. püha
  1. aprill – ülestõusmispühade 2. püha
  1. mai – kevadpüha
  1. juuni – jaanipäev
  1. juuni – võidupüha
  1. juuni – jaanipäev
  1. august – taasiseseisvumispäev
  1. detsember – jõululaupäev
  1. detsember – esimene jõulupüha
  1. detsember – teine jõulupüha

Millal on tähtpäevad 2023?

Tähtpäevad 2023. aastal on erinevad. Mõned neist on rahvusvahelised tähtpäevad, mida tähistatakse üle maailma, samas kui teised on Eestis tähistatavad tähtpäevad. Mõned tähtpäevad on järgmised:

Millal on 1. mai püha 2023?

 1. mai 2023 on esmaspäev ja seda tähistatakse kevadpühana.

Mida pakkuda jõulude ajal söögiks?

Hea idee on pakkuda midagi magusat, nagu näiteks küpsisetort.

Mida tähistab advendikalender 2023. aastal?

Advendikalender 2023. aastal tähistab jõulude ootuse aja algust.